×

Koha në Wellington, Zelanda e Re është

 
 
E enjtë, Janar 20, 2022, java 3
Dielli: ↑ 06:11 ↓ 20:52 (14h 41m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Wellington është Pacific/Auckland.
Lexo për Wellington në Wikipedia
Përcakto Wellington si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Wellington

Diferenca në kohë
from Wellington

Los Angeles
21 orë
21 orë
Chicago
19 orë
19 orë
New York City
18 orë
18 orë
Toronto
18 orë
18 orë
São Paulo
16 orë
16 orë
Londra
13 orë
13 orë
UTC
13 orë
13 orë
Lagos
12 orë
12 orë
Paris
12 orë
12 orë
Zurich
12 orë
12 orë
Cairo
11 orë
11 orë
Johannesburg
11 orë
11 orë
Istanbul
10 orë
10 orë
Moska
10 orë
10 orë
Dubai
9 orë
9 orë
Mumbai
7.5 orë
7.5 orë
Hong Kong
5 orë
5 orë
Shanghai
5 orë
5 orë
Singapor
5 orë
5 orë
Tokyo
4 orë
4 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Wellington në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Zelanda e Re

Ashburton Auckland Christchurch Dunedin Gisborne Hamilton Hastings Invercargill Lower Hutt Mangere Manukau Napier City Nelson New Plymouth Palmerston North Papakura Porirua Rotorua Tauranga Timaru Upper Hutt Waitakere Wanganui Wellington Whangarei