×

Koha në Palmerston North, Zelandë e Re është

 
 
E enjtë, Dhjetor 8, 2022, java 49
Dielli: ↑ 05:41 ↓ 20:38 (14h 57m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Palmerston North është Pacific/Auckland.
Lexo për Palmerston North në Wikipedia
Përcakto Palmerston North si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Palmerston North

Diferenca në kohë
from Palmerston North

Los Angeles
21 orë
21 orë
Chicago
19 orë
19 orë
New York City
18 orë
18 orë
Toronto
18 orë
18 orë
São Paulo
16 orë
16 orë
Londra
13 orë
13 orë
UTC
13 orë
13 orë
Canton of Zurich
12 orë
12 orë
Lagos
12 orë
12 orë
Paris
12 orë
12 orë
Cairo
11 orë
11 orë
Johannesburg
11 orë
11 orë
Istanbul
10 orë
10 orë
Moska
10 orë
10 orë
Dubai
9 orë
9 orë
Mumbai
7.5 orë
7.5 orë
Hong-Kong
5 orë
5 orë
Shanghai
5 orë
5 orë
Singapor
5 orë
5 orë
Tokyo
4 orë
4 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Palmerston North në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Zelandë e Re

Ashburton Auckland Christchurch Dunedin Gisborne Hamilton Hastings Invercargill Lower Hutt Mangere Manukau Napier City Nelson New Plymouth Palmerston North Papakura Porirua Rotorua Tauranga Timaru Upper Hutt Waitakere Wanganui Wellington Whangarei