×

Koha në Napier City, Zelandë e Re është

 
 
E premte, Korrik 1, 2022, java 26
Dielli: ↑ 07:33 ↓ 16:59 (9h 25m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Napier City është Pacific/Auckland.
Lexo për Napier City në Wikipedia
Përcakto Napier City si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Napier City

Diferenca në kohë
from Napier City

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
15 orë
15 orë
UTC
12 orë
12 orë
Lagos
11 orë
11 orë
Londra
11 orë
11 orë
Cairo
10 orë
10 orë
Canton of Zurich
10 orë
10 orë
Johannesburg
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Istanbul
9 orë
9 orë
Moska
9 orë
9 orë
Dubai
8 orë
8 orë
Mumbai
6.5 orë
6.5 orë
Hong-Kong
4 orë
4 orë
Shanghai
4 orë
4 orë
Singapor
4 orë
4 orë
Tokyo
3 orë
3 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Napier City në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Zelandë e Re

Ashburton Auckland Christchurch Dunedin Gisborne Hamilton Hastings Invercargill Lower Hutt Mangere Manukau Napier City Nelson New Plymouth Palmerston North Papakura Porirua Rotorua Tauranga Timaru Upper Hutt Waitakere Wanganui Wellington Whangarei