×

Koha në Papakura, Zelandë e Re është

 
 
E shtunë, Shtator 30, 2023, java 39

Time zone info for Papakura

UTC +13
New Zealand Daylight Time (NZDT)
tani 17 orë para New York City
E diel Shtator 24 2023
Latest change: ora verore filloi
  • Switched to UTC +13 / New Zealand Daylight Time (NZDT).
  • Ora u vendos para një orë nga 02:00 tek 03:00 të orës lokale.
E diel Prill 7 2024
Next change: Ora dimërore fillon
  • Switching to UTC +12 / New Zealand Standard Time (NZST).
  • Ora do të vendoset pas një orë nga 03:00 tek 02:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Papakura

Los Angeles
20 orë
20 orë
Chicago
18 orë
18 orë
New York City
17 orë
17 orë
Toronto
17 orë
17 orë
São Paulo
16 orë
16 orë
UTC
13 orë
13 orë
Lagos
12 orë
12 orë
Londra
12 orë
12 orë
Canton of Zurich
11 orë
11 orë
Johannesburg
11 orë
11 orë
Paris
11 orë
11 orë
Cairo
10 orë
10 orë
Istanbul
10 orë
10 orë
Moska
10 orë
10 orë
Dubai
9 orë
9 orë
Mumbai
7.5 orë
7.5 orë
Hong-Kong
5 orë
5 orë
Shanghai
5 orë
5 orë
Singapor
5 orë
5 orë
Tokyo
4 orë
4 orë
Sydney
3 orë
3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Papakura

Papakura në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Zelandë e Re

Ashburton Auckland Christchurch Dunedin Gisborne Hamilton Hastings Invercargill Lower Hutt Mangere Manukau Napier City Nelson New Plymouth Palmerston North Papakura Porirua Rotorua Tauranga Timaru Upper Hutt Waitakere Wanganui Wellington Whangarei