×

Koha në Rockhampton, Australi është

 
 
E diel, Janar 16, 2022, java 2
Dielli: ↑ 05:25 ↓ 18:50 (13h 24m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Rockhampton është Australia/Brisbane.
Lexo për Rockhampton në Wikipedia
Përcakto Rockhampton si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Rockhampton

Diferenca në kohë
from Rockhampton

Los Angeles
18 orë
18 orë
Chicago
16 orë
16 orë
New York City
15 orë
15 orë
Toronto
15 orë
15 orë
São Paulo
13 orë
13 orë
Londra
10 orë
10 orë
UTC
10 orë
10 orë
Lagos
9 orë
9 orë
Paris
9 orë
9 orë
Zurich
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Johannesburg
8 orë
8 orë
Istanbul
7 orë
7 orë
Moska
7 orë
7 orë
Dubai
6 orë
6 orë
Mumbai
4.5 orë
4.5 orë
Hong Kong
2 orë
2 orë
Shanghai
2 orë
2 orë
Singapor
2 orë
2 orë
Tokyo
1 orë
1 orë
Sydney+1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Rockhampton në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Australi

Adelaide Adelaide Hills Ballarat Bendigo Brisbane Bundaberg Cairns Canberra Darwin Geelong Gold Coast Hobart Launceston Logan Mackay Maitland Mandurah Melbourne Newcastle Perth Rockhampton Sydney Toowoomba Townsville Wollongong