×

Koha në Bundaberg, Australi është

 
 
E hënë, Shtator 26, 2022, java 39
Dielli: ↑ 05:36 ↓ 17:48 (12h 12m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bundaberg është Australia/Brisbane.
Lexo për Bundaberg në Wikipedia
Përcakto Bundaberg si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bundaberg

Diferenca në kohë
from Bundaberg

Los Angeles
17 orë
17 orë
Chicago
15 orë
15 orë
New York City
14 orë
14 orë
Toronto
14 orë
14 orë
São Paulo
13 orë
13 orë
UTC
10 orë
10 orë
Lagos
9 orë
9 orë
Londra
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Canton of Zurich
8 orë
8 orë
Johannesburg
8 orë
8 orë
Paris
8 orë
8 orë
Istanbul
7 orë
7 orë
Moska
7 orë
7 orë
Dubai
6 orë
6 orë
Mumbai
4.5 orë
4.5 orë
Hong-Kong
2 orë
2 orë
Shanghai
2 orë
2 orë
Singapor
2 orë
2 orë
Tokyo
1 orë
1 orë
Sydney0
Krahaso me zona tjera kohore

Bundaberg në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Australi

Adelaide Adelaide Hills Ballarat Bendigo Brisbane Bundaberg Cairns Canberra Darwin Geelong Gold Coast Hobart Launceston Logan Mackay Maitland Mandurah Melbourne Newcastle Perth Rockhampton Sydney Toowoomba Townsville Wollongong