×

Koha në Holon, Izrael është

 
 
E shtunë, Mars 25, 2023, java 12
Holon u ndryshua në koha verore at 02:00 on E premte, Mars 24. The time was set një orë forward.
Dielli: ↑ 06:38 ↓ 18:55 (12h 17m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Holon është Asia/Jerusalem.
Lexo për Holon në Wikipedia
Përcakto Holon si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Holon

Diferenca në kohë
from Holon

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Holon në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Izrael

Ashdod Ashqelon Bat Yam Beersheba Bet Shemesh Bnei Brak Hadera Haifa Herzliya Holon Jerusalemi Kfar Saba Lod Modiin Modiin Ilit Nahariya Nazareth Netanya Petah Tikva Qiryat Ata Raanana Ramat Gan Ramla Rishon LeZion Tel Aviv