×

Koha në Haifa, Izrael është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:31 ↓ 17:18 (10h 47m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Haifa është Asia/Jerusalem.
Lexo për Haifa në Wikipedia
Përcakto Haifa si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Haifa

Diferenca në kohë
from Haifa

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Haifa në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Izrael

Ashdod Ashqelon Bat Yam Beersheba Bet Shemesh Bnei Brak Hadera Haifa Herzliya Holon Jerusalemi Kfar Saba Lod Modiin Modiin Ilit Nahariya Nazareth Netanya Petah Tikva Qiryat Ata Raanana Ramat Gan Ramla Rishon LeZion Tel Aviv