×

Koha në Honolulu, Hawaii, SHBA është

 
 
E diel, Maj 26, 2024, java 21

Time zone info for Honolulu

UTC -10
Hawaii-Aleutian Standard Time (HAST)
tani 6 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Honolulu

Los Angeles+3 orë
Chicago+5 orë
New York City+6 orë
Toronto+6 orë
São Paulo+7 orë
UTC+10 orë
Lagos+11 orë
Londra+11 orë
Johannesburg+12 orë
Paris+12 orë
Zyrihu+12 orë
Cairo+13 orë
Istanbul+13 orë
Moska+13 orë
Dubai+14 orë
Mumbai+15.5 orë
Hong-Kong+18 orë
Shanghai+18 orë
Singapor+18 orë
Tokyo+19 orë
Sydney+20 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Honolulu

Honolulu në hartë

50 qytetet më të mëdha në
SHBA

Albuquerque Arlington Atlanta Austin Bakersfield Baltimore Boston Charlotte Chicago Colorado Springs Columbus Dallas Denver Detroit El Paso Fort Worth Fresno Houston Indianapolis Jacksonville Kansas City Las Vegas Long Beach Los Angeles Louisville Memphis Mesa Miami Milwaukee Minneapolis Nashville New York City Oakland Oklahoma City Omaha Philadelphia Phoenix Portland Raleigh Sacramento San Antonio San Diego San Francisco San Jose Seattle Tucson Tulsa Virginia Beach Washington, D.C. Wichita