×

Koha në San Diego, Kalifornia, SHBA është

 
 
E shtunë, Tetor 1, 2022, java 39
Dielli: ↑ 06:43 ↓ 18:33 (11h 51m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për San Diego është America/Los_Angeles.
Lexo për San Diego në Wikipedia
Përcakto San Diego si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për San Diego

Diferenca në kohë
from San Diego

Los Angeles0
Chicago+2 orë
New York City+3 orë
Toronto+3 orë
São Paulo+4 orë
UTC+7 orë
Lagos+8 orë
Londra+8 orë
Cairo+9 orë
Canton of Zurich+9 orë
Johannesburg+9 orë
Paris+9 orë
Istanbul+10 orë
Moska+10 orë
Dubai+11 orë
Mumbai+12.5 orë
Hong-Kong+15 orë
Shanghai+15 orë
Singapor+15 orë
Tokyo+16 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

San Diego në hartë

50 qytetet më të mëdha në
SHBA

Albuquerque Arlington Atlanta Austin Bakersfield Baltimore Boston Charlotte Chicago Colorado Springs Columbus Dallas Denver Detroit El Paso Fort Worth Fresno Houston Indianapolis Jacksonville Kansas City Las Vegas Long Beach Los Angeles Louisville Memphis Mesa Miami Milwaukee Minneapolis Nashville New York City Oakland Oklahoma City Omaha Philadelphia Phoenix Portland Raleigh Sacramento San Antonio San Diego San Francisco San Jose Seattle Tucson Tulsa Virginia Beach Washington, D.C. Wichita