×

Koha në Niamey, Niger është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:17 ↓ 18:54 (11h 37m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Niamey është Africa/Niamey.
Lexo për Niamey në Wikipedia
Përcakto Niamey si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Niamey

Diferenca në kohë
from Niamey

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Niamey në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Niger

Agadez Alaghsas Ayorou Birni N Konni Dakoro Diffa Dogondoutchi Dosso Gaya Illéla Madaoua Magaria Maradi Matamey Mayahi Mirriah Nguigmi Niamey Tahoua Tanout Tessaoua Tibiri Tillabéri Téra Zinder