×

Koha në Ayorou, Tillaberi Region, Niger është

 
 
E diel, Korrik 21, 2024, java 29
Ice Cream Day / Belgian National Day

Time zone info for Ayorou

UTC +1
West Africa Time (WAT)
tani 5 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Ayorou

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Zyrihu+1 orë
Cairo+2 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ayorou

Ayorou në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Niger

Agadez Alaghsas Ayorou Birni N Konni Dakoro Diffa Dogondoutchi Dosso Gaya Illéla Madaoua Magaria Maradi Matamèye Mayahi Mirriah Nguigmi Niamey Tahoua Tanout Tessaoua Tibiri Tillabéri Téra Zinder