×

Koha në Dogondoutchi, Dosso Region, Niger është

 
 
E hënë, Mars 27, 2023, java 13

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Dogondoutchi është Africa/Niamey.
Lexo për Dogondoutchi në Wikipedia
Përcakto Dogondoutchi si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Dogondoutchi

Diferenca në kohë
from Dogondoutchi

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Cairo+1 orë
Canton of Zurich+1 orë
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Dogondoutchi në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Niger

Agadez Alaghsas Ayorou Birni N Konni Dakoro Diffa Dogondoutchi Dosso Gaya Illéla Madaoua Magaria Maradi Matamey Mayahi Mirriah Nguigmi Niamey Tahoua Tanout Tessaoua Tibiri Tillabéri Téra Zinder