×

Koha në La Paz Centro, Nikaragua është

 
 
E hënë, Mars 20, 2023, java 12
Equinox / Nowruz (Persian New Year) / International Day of Happiness
Dielli: ↑ 05:51 ↓ 17:58 (12h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për La Paz Centro është America/Managua.
Lexo për La Paz Centro në Wikipedia
Përcakto La Paz Centro si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për La Paz Centro

Diferenca në kohë
from La Paz Centro

Los Angeles
1 orë
1 orë
Chicago+1 orë
New York City+2 orë
Toronto+2 orë
São Paulo+3 orë
Londra+6 orë
UTC+6 orë
Canton of Zurich+7 orë
Lagos+7 orë
Paris+7 orë
Cairo+8 orë
Johannesburg+8 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

La Paz Centro në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Nikaragua

Bluefields Boaco Chichigalpa Chinandega Ciudad Sandino Diriamba El Viejo Estelí Granada Jalapa Jinotega Jinotepe Juigalpa La Paz Centro León Managua Masaya Matagalpa Nagarote Nueva Guinea Ocotal Puerto Cabezas Rivas San Rafael del Sur Tipitapa