×

Koha në El Viejo, Nikaragua është

 
 
E enjtë, Mars 30, 2023, java 13

Time zone info for El Viejo

UTC -6
Central Standard Time (CST)
tani 2 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from El Viejo

Los Angeles
1 orë
1 orë
Chicago+1 orë
New York City+2 orë
Toronto+2 orë
São Paulo+3 orë
UTC+6 orë
Lagos+7 orë
Londra+7 orë
Cairo+8 orë
Canton of Zurich+8 orë
Johannesburg+8 orë
Paris+8 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për El Viejo

El Viejo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Nikaragua

Bluefields Boaco Chichigalpa Chinandega Ciudad Sandino Diriamba El Viejo Estelí Granada Jalapa Jinotega Jinotepe Juigalpa La Paz Centro León Managua Masaya Matagalpa Nagarote Nueva Guinea Ocotal Puerto Cabezas Rivas San Rafael del Sur Tipitapa