×

Koha në Huddersfield, Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut është

 
 
E shtunë, Mars 25, 2023, java 12
Huddersfield ndërrohet në koha verore në 01:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 05:58 ↓ 18:29 (12h 31m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Huddersfield është Europe/London.
Lexo për Huddersfield në Wikipedia
Përcakto Huddersfield si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Huddersfield

Diferenca në kohë
from Huddersfield

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Huddersfield në hartë

50 vende në
Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut

Aberdeen Belfast Birmingham Blackpool Bolton Bournemouth Bradford Brighton Bristol Cardiff Coventry Derby Dudley Dundee Edinburg Glasgow Huddersfield Hull Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Luton Manchester Middlesbrough Milton Keynes Newcastle Northampton Norwich Nottingham Oxford Peterborough Plymouth Poole Portsmouth Preston Reading Sheffield Southampton Southend-on-Sea Stockport Stoke-on-Trent Sunderland Sutton Swansea Swindon Walsall Wolverhampton York