×

Koha në Blackpool, Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut është

 
 
E shtunë, Mars 25, 2023, java 12
Blackpool ndërrohet në koha verore në 01:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 06:02 ↓ 18:34 (12h 32m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Blackpool është Europe/London.
Lexo për Blackpool në Wikipedia
Përcakto Blackpool si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Blackpool

Diferenca në kohë
from Blackpool

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Blackpool në hartë

50 vende në
Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut

Aberdeen Belfast Birmingham Blackpool Bolton Bournemouth Bradford Brighton Bristol Cardiff Coventry Derby Dudley Dundee Edinburg Glasgow Huddersfield Hull Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Luton Manchester Middlesbrough Milton Keynes Newcastle Northampton Norwich Nottingham Oxford Peterborough Plymouth Poole Portsmouth Preston Reading Sheffield Southampton Southend-on-Sea Stockport Stoke-on-Trent Sunderland Sutton Swansea Swindon Walsall Wolverhampton York