×

Koha në Ölgii, Mongoli është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:57 ↓ 19:16 (12h 19m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ölgii është Asia/Hovd.
Lexo për Ölgii në Wikipedia
Përcakto Ölgii si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ölgii

Diferenca në kohë
from Ölgii

Los Angeles
14 orë
14 orë
Chicago
12 orë
12 orë
New York City
11 orë
11 orë
Toronto
11 orë
11 orë
São Paulo
10 orë
10 orë
Londra
7 orë
7 orë
UTC
7 orë
7 orë
Canton of Zurich
6 orë
6 orë
Lagos
6 orë
6 orë
Paris
6 orë
6 orë
Cairo
5 orë
5 orë
Johannesburg
5 orë
5 orë
Istanbul
4 orë
4 orë
Moska
4 orë
4 orë
Dubai
3 orë
3 orë
Mumbai
1.5 orë
1.5 orë
Hong-Kong+1 orë
Shanghai+1 orë
Singapor+1 orë
Tokyo+2 orë
Sydney+4 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ölgii në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Mongoli

Arbay hure Baruun-Urt Bayanhongor Bogd Bulgan Dalandzadgad Darhan Dzüünharaa Erdenet Javhlant Khovd Mandalgovi Mörön Olgii Sain-Shand Shumultuyn-khure Sumbur Sühbaatar Ulaangom Ulan Bator Undurhan Zun-Mod Зуунмод