×

Koha në Yukon, Kanada është

 
 
E diel, Maj 26, 2024, java 21

Time zone info for Yukon

UTC -7
Yukon Standard Time (YST)
tani 3 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Yukon

Los Angeles0
Chicago+2 orë
New York City+3 orë
Toronto+3 orë
São Paulo+4 orë
UTC+7 orë
Lagos+8 orë
Londra+8 orë
Johannesburg+9 orë
Paris+9 orë
Zyrihu+9 orë
Cairo+10 orë
Istanbul+10 orë
Moska+10 orë
Dubai+11 orë
Mumbai+12.5 orë
Hong-Kong+15 orë
Shanghai+15 orë
Singapor+15 orë
Tokyo+16 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Yukon

Yukon në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kanada

Brampton Calgary Edmonton Etobicoke Gatineau Halifax Hamilton Kebeku Kitchener Laval London Markham Mississauga Montreali Okanagan Oshawa Ottawa Scarborough Surrey Toronto Vancouver Vaughan Viktoria Windsor Winnipeg