×

Koha në Gatineau, Quebec, Kanada është

 
 
E mërkurë, Janar 19, 2022, java 3
Dielli: ↑ 07:36 ↓ 16:51 (9h 15m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Gatineau është America/Toronto.
Lexo për Gatineau në Wikipedia
Përcakto Gatineau si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Gatineau

Diferenca në kohë
from Gatineau

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Zurich+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Gatineau në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Kanada

Brampton Calgary Edmonton Etobicoke Gatineau Halifax Hamilton Kebeku Kitchener Laval London Markham Mississauga Montreali Okanagan Oshawa Ottawa Surrey Toronto Vancouver Vaughan Viktoria Windsor Winnipeg