×

Koha në Vranja, Serbi është

 
 
E martë, Maj 24, 2022, java 21
Dielli: ↑ 05:02 ↓ 19:56 (14h 54m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Vranja është Europe/Belgrade.
Lexo për Vranja në Wikipedia
Përcakto Vranja si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Vranja

Diferenca në kohë
from Vranja

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Vranja në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Serbi

Beogradi Bor Chabats Kikinda Kragujevac Kraljevo Kruševac Leskovci Niš Novi Pazar Novi Sad Pančevo Pirot Požarevac Sirmion Smederevo Subotica Trstenik Užice Valjevo Vranja Zaječar Zombor Zrenjanin Čačak