×

Koha në Leshkuqi, Serbi është

 
 
E shtunë, Shkurt 4, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:44 ↓ 16:48 (10h 4m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Leshkuqi është Europe/Belgrade.
Lexo për Leshkuqi në Wikipedia
Përcakto Leshkuqi si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Leshkuqi

Diferenca në kohë
from Leshkuqi

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Leshkuqi në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Serbi

Beogradi Bor Chabats Kikinda Kragujevac Kraljevo Kruševac Leskovci Niš Novi Pazar Novi Sad Pančevo Pirot Požarevac Sirmion Smederevo Subotica Trstenik Užice Valjevo Vranja Zaječar Zombor Zrenjanin Čačak