×

Koha në Kraljevo, Serbi është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:55 ↓ 16:46 (9h 51m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kraljevo është Europe/Belgrade.
Lexo për Kraljevo në Wikipedia
Përcakto Kraljevo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kraljevo

Diferenca në kohë
from Kraljevo

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kraljevo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Serbi

Beogradi Bor Chabats Kikinda Kragujevac Kraljevo Kruševac Leskovci Niš Novi Pazar Novi Sad Pančevo Pirot Požarevac Sirmion Smederevo Subotica Trstenik Užice Valjevo Vranja Zaječar Zombor Zrenjanin Čačak