×

Koha në Tearce, Maqedonia e Veriut është

 
 
E shtunë, Janar 28, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:53 ↓ 16:45 (9h 52m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tearce është Europe/Skopje.
Përcakto Tearce si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tearce

Diferenca në kohë
from Tearce

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tearce në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Maqedonia e Veriut

Butel Centar Župa Gostivari Kavadari Kisela Voda Kočani Kriva Palanka Kumanova Kërçova Lipkovo Manastiri Ohri Prilep Radovis Saraj Shkupi Shtip Struga Strumica Tearce Tetova Velesi Zhelinë Čair Šuto Orizare