×

Koha në Kisela Voda, Maqedonia e Veriut është

 
 
E mërkurë, Shkurt 28, 2024, java 9

Time zone info for Kisela Voda

UTC +1
Central European Time (CET)
tani 6 orë para New York City
E diel Mars 31 2024
Next change: Ora verore fillon
  • Switching to UTC +2 / Central European Summer Time (CEST).
  • Ora do të vendoset para një orë nga 02:00 tek 03:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Kisela Voda

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Paris0
Zyrihu0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kisela Voda

Kisela Voda në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Maqedonia e Veriut

Butel Gostivari Kavadari Kisela Voda Kočani Kriva Palanka Kumanova Kërçova Lipkovo Manastiri Ohri Prilep Qendra Zhupa Radovis Saraj Shkupi Shtip Struga Strumica Tearce Tetova Velesi Zhelinë Čair Šuto Orizare