×

Koha në Struga, Maqedonia e Veriut është

 
 
E shtunë, Korrik 2, 2022, java 26
Dielli: ↑ 05:09 ↓ 20:14 (15h 5m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Struga është Europe/Skopje.
Lexo për Struga në Wikipedia
Përcakto Struga si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Struga

Diferenca në kohë
from Struga

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Struga në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Maqedonia e Veriut

Butel Centar Župa Gostivari Kavadari Kisela Voda Kočani Kriva Palanka Kumanova Kërçova Lipkovo Manastiri Ohri Prilep Radovis Saraj Shkupi Shtip Struga Strumica Tearce Tetova Velesi Zhelinë Čair Šuto Orizare