×

Koha në Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, Slloveni është

 
 
E diel, Maj 29, 2022, java 21
Dielli: ↑ 05:12 ↓ 20:42 (15h 30m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Slovenj Gradec është Europe/Ljubljana.
Lexo për Slovenj Gradec në Wikipedia
Përcakto Slovenj Gradec si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Slovenj Gradec

Diferenca në kohë
from Slovenj Gradec

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Slovenj Gradec në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Slloveni

Celje Domžale Grosuplje Izola Jesenice Kamnik Koper Kočevje Kranj Krško Logatec Lubjana Maribor Murska Sobota Nova Gorica Novo Mesto Postojna Ptuj Sežana Slovenj Gradec Slovenska Bistrica Trbovlje Velenje Vrhnika Škofja Loka