×

Koha në Izola, Slloveni është

 
 
E hënë, Korrik 4, 2022, java 27
Dielli: ↑ 05:22 ↓ 20:57 (15h 35m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Izola është Europe/Ljubljana.
Përcakto Izola si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Izola

Diferenca në kohë
from Izola

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Izola në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Slloveni

Celje Domžale Grosuplje Izola Jesenice Kamnik Koper Kočevje Kranj Krško Logatec Lubjana Maribor Murska Sobota Nova Gorica Novo Mesto Postojna Ptuj Sežana Slovenj Gradec Slovenska Bistrica Trbovlje Velenje Vrhnika Škofja Loka