×

Koha në Lubjana, Slloveni është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:18 ↓ 17:14 (9h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Lubjana është Europe/Ljubljana.
Lexo për Lubjana në Wikipedia
Përcakto Lubjana si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Lubjana

Diferenca në kohë
from Lubjana

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Lubjana në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Slloveni

Celje Domžale Grosuplje Izola Jesenice Kamnik Koper Kočevje Kranj Krško Logatec Lubjana Maribor Murska Sobota Nova Gorica Novo Mesto Postojna Ptuj Sežana Slovenj Gradec Slovenska Bistrica Trbovlje Velenje Vrhnika Škofja Loka