×

Koha në Kranj, Slloveni është

 
 
E shtunë, Korrik 2, 2022, java 26
Dielli: ↑ 05:15 ↓ 20:58 (15h 43m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kranj është Europe/Ljubljana.
Lexo për Kranj në Wikipedia
Përcakto Kranj si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kranj

Diferenca në kohë
from Kranj

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kranj në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Slloveni

Celje Domžale Grosuplje Izola Jesenice Kamnik Koper Kočevje Kranj Krško Logatec Lubjana Maribor Murska Sobota Nova Gorica Novo Mesto Postojna Ptuj Sežana Slovenj Gradec Slovenska Bistrica Trbovlje Velenje Vrhnika Škofja Loka