×

Koha në Regina, Saskatchewan, Kanada është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 08:37 ↓ 17:46 (9h 9m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Regina është America/Regina.
Lexo për Regina në Wikipedia
Përcakto Regina si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Regina

Diferenca në kohë
from Regina

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+3 orë
Londra+6 orë
UTC+6 orë
Canton of Zurich+7 orë
Lagos+7 orë
Paris+7 orë
Cairo+8 orë
Johannesburg+8 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Regina në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Kanada

Brampton Calgary Edmonton Etobicoke Gatineau Halifax Hamilton Kebeku Kitchener Laval London Markham Mississauga Montreali Okanagan Oshawa Ottawa Surrey Toronto Vancouver Vaughan Viktoria Windsor Winnipeg