×

Koha në Petropavl, Kazakistan është

 
 
E diel, Korrik 14, 2024, java 28

Time zone info for Petropavl

UTC +5
tani 9 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Petropavl

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Zyrihu
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Petropavl

Petropavl në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Kazakistan

Aktau Aktobe Almaty Astana Atyrau Ekibastuz Karaganda Kokshetau Kostanay Kyzylorda Oral Oskemen Pavlodar Petropavl Rudnyy Semey Shymkent Taldıqorğan Taraz Temirtau Turkestan Zhangaözen Zhezqazghan