×

Koha në Karaganda, Karaganda, Kazakistan është

 
 
E shtunë, Mars 2, 2024, java 9

Time zone info for Karaganda

UTC +5
tani 10 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Karaganda

Los Angeles
13 orë
13 orë
Chicago
11 orë
11 orë
New York City
10 orë
10 orë
Toronto
10 orë
10 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
Londra
5 orë
5 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Paris
4 orë
4 orë
Zyrihu
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Karaganda

Karaganda në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Kazakistan

Aktau Aktobe Almaty Astana Atyrau Ekibastuz Karaganda Kokshetau Kostanay Kyzylorda Oral Oskemen Pavlodar Petropavl Rudnyy Semey Shymkent Taldıqorğan Taraz Temirtau Turkestan Zhangaözen Zhezqazghan