×

Koha në Maastricht, Holandë është

 
 
E martë, Maj 24, 2022, java 21
Dielli: ↑ 05:36 ↓ 21:32 (15h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Maastricht është Europe/Amsterdam.
Lexo për Maastricht në Wikipedia
Përcakto Maastricht si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Maastricht

Diferenca në kohë
from Maastricht

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Maastricht në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Holandë

Ajntovën Almere Amersfoort Amsterdami Apeldoorn Arnhem Born Breda Deventer Dordrecht Enschede Groningen Haarlem Haga Hertogenbosch Hoofddorp Lejdeni Maastricht Nimega Roterdami Tilburg Utrecht Zaanstad Zoetermeer Zwolle