×

Koha në Jhingsang La, Province 1, Nepal është

 
 
E diel, Prill 2, 2023, java 13
Palm Sunday (Easter) / World Autism Awareness Day

Time zone info for Jhingsang La

UTC +5:45
Nepal Time (NPT)
tani 9 orë edhe 45 minuta para New York City

Diferenca në kohë
from Jhingsang La

Los Angeles
12.75 orë
12.75 orë
Chicago
10.75 orë
10.75 orë
New York City
9.75 orë
9.75 orë
Toronto
9.75 orë
9.75 orë
São Paulo
8.75 orë
8.75 orë
UTC
5.75 orë
5.75 orë
Lagos
4.75 orë
4.75 orë
Londra
4.75 orë
4.75 orë
Cairo
3.75 orë
3.75 orë
Canton of Zurich
3.75 orë
3.75 orë
Johannesburg
3.75 orë
3.75 orë
Paris
3.75 orë
3.75 orë
Istanbul
2.75 orë
2.75 orë
Moska
2.75 orë
2.75 orë
Dubai
1.75 orë
1.75 orë
Mumbai
0.25 orë
0.25 orë
Hong-Kong+2.25 orë
Shanghai+2.25 orë
Singapor+2.25 orë
Tokyo+3.25 orë
Sydney+4.25 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Jhingsang La

Jhingsang La në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Nepal

Bharatpur Biratnagur Birendranagar Birgunj Butwāl Dhangadhi Dharān Bāzār Gaur Gulariyā Hitura Ithari Janakpur Kathmandu Kirtipur Lahān Mahendranagar Nepalgunj Panaoti Patan Pokhara Rājbirāj Siddharthanagar Sirāhā Tīkāpur