×

Koha në Nepalgunj, Nepal është

 
 
E shtunë, Korrik 20, 2024, java 29

Time zone info for Nepalgunj

UTC +5:45
Nepal Time (NPT)
tani 9 orë edhe 45 minuta para New York City

Diferenca në kohë
from Nepalgunj

Los Angeles
12.75 orë
12.75 orë
Chicago
10.75 orë
10.75 orë
New York City
9.75 orë
9.75 orë
Toronto
9.75 orë
9.75 orë
São Paulo
8.75 orë
8.75 orë
UTC
5.75 orë
5.75 orë
Lagos
4.75 orë
4.75 orë
Londra
4.75 orë
4.75 orë
Johannesburg
3.75 orë
3.75 orë
Paris
3.75 orë
3.75 orë
Zyrihu
3.75 orë
3.75 orë
Cairo
2.75 orë
2.75 orë
Istanbul
2.75 orë
2.75 orë
Moska
2.75 orë
2.75 orë
Dubai
1.75 orë
1.75 orë
Mumbai
0.25 orë
0.25 orë
Hong-Kong+2.25 orë
Shanghai+2.25 orë
Singapor+2.25 orë
Tokyo+3.25 orë
Sydney+4.25 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nepalgunj

Nepalgunj në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Nepal

Bharatpur Biratnagar Birendranagar Birgunj Butwāl Dhangadhi Dharān Gaur Gulariyā Hetauda Itahari Janakpur Dham Kathmandu Kirtipur Lahān Mahendranagar Nepalgunj Patan Pokhara Rājbirāj Siddharthanagar Sirāhā Tulsīpur Tīkāpur