×

Koha në Goyang, Kore e Jugut është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:32 ↓ 18:46 (12h 14m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Goyang është Asia/Seoul.
Lexo për Goyang në Wikipedia
Përcakto Goyang si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Goyang

Diferenca në kohë
from Goyang

Los Angeles
16 orë
16 orë
Chicago
14 orë
14 orë
New York City
13 orë
13 orë
Toronto
13 orë
13 orë
São Paulo
12 orë
12 orë
Londra
9 orë
9 orë
UTC
9 orë
9 orë
Canton of Zurich
8 orë
8 orë
Lagos
8 orë
8 orë
Paris
8 orë
8 orë
Cairo
7 orë
7 orë
Johannesburg
7 orë
7 orë
Istanbul
6 orë
6 orë
Moska
6 orë
6 orë
Dubai
5 orë
5 orë
Mumbai
3.5 orë
3.5 orë
Hong-Kong
1 orë
1 orë
Shanghai
1 orë
1 orë
Singapor
1 orë
1 orë
Tokyo0
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Goyang në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kore e Jugut

Ansan Anyang Bucheon Busan Changwon Cheonan Cheongju Daegu Daejeon Gimhae Goyang Gwangju Hwaseong Incheon Jeju Jeonju Jinju Kwangmyŏng Pohang Seongnam Seoul Suwon Uijeongbu Ulsan Yŏsu