×

Koha në Baalbek, Liban është

 
 
E diel, Maj 22, 2022, java 20
Dielli: ↑ 05:29 ↓ 19:34 (14h 5m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Baalbek është Asia/Beirut.
Lexo për Baalbek në Wikipedia
Përcakto Baalbek si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Baalbek

Diferenca në kohë
from Baalbek

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Baalbek në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Liban

Ain Ibl An Nabaţīyah at Taḩtā Baabda Baalbek Batroûn Bcharré Bejrut Bhamdourn Byblos Cheïkhlar Djounie En Nâqoûra Habboûch Ouâdi Aïn el Aallaïq Sidon Tripoli Tyre Zahle Zouaïtîni Zouq Mkayel Zouq Mosbeh Zouq el Kharab Zoûq Haddâra Zoûq el Mqachrîne