×

Koha në Al Mubarraz, Arabi Saudite është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:44 ↓ 17:54 (12h 10m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Al Mubarraz është Asia/Riyadh.
Përcakto Al Mubarraz si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Al Mubarraz

Diferenca në kohë
from Al Mubarraz

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Al Mubarraz në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Arabi Saudite

Abha Al Bāḩah Al Mubarraz Al Qaţīf Al Qurayyāt Arar Buraidah Dammam Dhahran Hayil Hofūf Jeddah Jizan Jubail Khamis Mushait Khobar Mecca Medina Riadi Sakākā Tabūk Taif Unaizah Yanbu‘ al Baḩr