×

Koha në Zhuojiacun, Makao është

 
 
E hënë, Qershor 17, 2024, java 25

Time zone info for Zhuojiacun

UTC +8
China Standard Time (CST)
tani 12 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Zhuojiacun

Los Angeles
15 orë
15 orë
Chicago
13 orë
13 orë
New York City
12 orë
12 orë
Toronto
12 orë
12 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
UTC
8 orë
8 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Londra
7 orë
7 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Paris
6 orë
6 orë
Zyrihu
6 orë
6 orë
Cairo
5 orë
5 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Zhuojiacun

7 vende në
Makao

Heisha Jiu’ao Lai Chi Van Luhuan Makao Taipa Zhuojiacun