×

Koha në Lai Chi Van, Makao është

 
 
E diel, Qershor 16, 2024, java 24

Time zone info for Lai Chi Van

UTC +8
China Standard Time (CST)
tani 12 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Lai Chi Van

Los Angeles
15 orë
15 orë
Chicago
13 orë
13 orë
New York City
12 orë
12 orë
Toronto
12 orë
12 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
UTC
8 orë
8 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Londra
7 orë
7 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Paris
6 orë
6 orë
Zyrihu
6 orë
6 orë
Cairo
5 orë
5 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Lai Chi Van

7 vende në
Makao

Heisha Jiu’ao Lai Chi Van Luhuan Makao Taipa Zhuojiacun