×

Koha në Heisha, Makao është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:27 ↓ 18:38 (12h 10m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Heisha është Asia/Macau.
Përcakto Heisha si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Heisha

Diferenca në kohë
from Heisha

Los Angeles
15 orë
15 orë
Chicago
13 orë
13 orë
New York City
12 orë
12 orë
Toronto
12 orë
12 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
Londra
8 orë
8 orë
UTC
8 orë
8 orë
Canton of Zurich
7 orë
7 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Paris
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Heisha në hartë

7 vende në
Makao

Dangzai Heisha Jiu’ao Lai Chi Van Luhuan Makao Zhuojiacun