×

Koha në Wolfsberg, Austri është

 
 
E martë, Janar 18, 2022, java 3
Dielli: ↑ 07:39 ↓ 16:43 (9h 4m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Wolfsberg është Europe/Vienna.
Përcakto Wolfsberg si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Wolfsberg

Diferenca në kohë
from Wolfsberg

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Paris0
Zurich0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Wolfsberg në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Austri

Amstetten Baden bei Wien Bregenz Dornbirn Feldkirch Graz Innsbruck Kapfenberg Klagenfurt Klosterneuburg Krems Leoben Leonding Linz Lustenau Mödling Salzburg St. Pölten Steyr Traun Vienna Villach Wels Wiener Neustadt Wolfsberg