×

Koha në Dornbirn, Austri është

 
 
E premte, Tetor 7, 2022, java 40
Dielli: ↑ 07:28 ↓ 18:49 (11h 21m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Dornbirn është Europe/Vienna.
Lexo për Dornbirn në Wikipedia
Përcakto Dornbirn si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Dornbirn

Diferenca në kohë
from Dornbirn

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Dornbirn në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Austri

Amstetten Baden bei Wien Bregenz Dornbirn Feldkirch Graz Innsbruck Kapfenberg Klagenfurt Klosterneuburg Krems Leoben Leonding Linz Lustenau Mödling Salzburg St. Pölten Steyr Traun Vienna Villach Wels Wiener Neustadt Wolfsberg