×

Koha në Witbank, Afrika e Jugut është

 
 
E premte, Qershor 21, 2024, java 25

Time zone info for Witbank

UTC +2
South Africa Standard Time (SAST)
tani 6 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Witbank

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Johannesburg0
Paris0
Zyrihu0
Cairo+1 orë
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Witbank

Witbank në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Afrika e Jugut

Benoni Bethal Bhisho Bloemfontein Boksburg Botshabelo Brakpan Brits Cape Town Carletonville Centurion Durban East London George Johannesburg Kimberley Klerksdorp Kroonstad Krugersdorp Middelburg Midrand Mokopane Mossel Bay Mpumalanga Nelspruit Newcastle Nigel Orkney Paarl Phalaborwa Pietermaritzburg Polokwane Port Elizabeth Potchefstroom Pretoria Queenstown Randfontein Richards Bay Roodepoort Rustenburg Soweto Uitenhage Vanderbijlpark Virginia Vryheid Welkom Westonaria Witbank Worcester eMbalenhle