×

Koha në Carletonville, Afrika e Jugut është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 05:42 ↓ 19:04 (13h 22m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Carletonville është Africa/Johannesburg.
Lexo për Carletonville në Wikipedia
Përcakto Carletonville si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Carletonville

Diferenca në kohë
from Carletonville

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Carletonville në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Afrika e Jugut

Benoni Bloemfontein Boksburg Botshabelo Brakpan Cape Town Carletonville Centurion Durban East London Johannesburg Klerksdorp Krugersdorp Newcastle Paarl Pietermaritzburg Port Elizabeth Pretoria Richards Bay Roodepoort Soweto Uitenhage Vanderbijlpark Welkom Witbank