×

Koha në West Bay, Ishujt Kajman është

 
 
E hënë, Maj 20, 2024, java 21

Time zone info for West Bay

UTC -5
Eastern Standard Time (EST)
tani 1 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from West Bay

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Londra+6 orë
Johannesburg+7 orë
Paris+7 orë
Zyrihu+7 orë
Cairo+8 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për West Bay

West Bay në hartë

10 vende në
Ishujt Kajman

Bodden Town East End George Town Gun Bay Newlands North Side Old Man Bay Red Bay Estate South Town West Bay