×

Koha në George Town, Ishujt Kajman është

 
 
E diel, Shkurt 25, 2024, java 8

Time zone info for George Town

UTC -5
Eastern Standard Time (EST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from George Town

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Zyrihu+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për George Town

George Town në hartë

10 vende në
Ishujt Kajman

Bodden Town East End George Town Gun Bay Newlands North Side Old Man Bay Red Bay Estate South Town West Bay