×

Koha në Newlands, Ishujt Kajman është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:26 ↓ 18:37 (12h 11m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Newlands është America/Cayman.
Përcakto Newlands si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Newlands

Diferenca në kohë
from Newlands

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Newlands në hartë

10 vende në
Ishujt Kajman

Bodden Town East End George Town Gun Bay Newlands North Side Old Man Bay Red Bay Estate South Town West Bay