×

Koha në Victoria, Sejshelle është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:24 ↓ 18:41 (12h 17m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Victoria është Indian/Mahe.
Lexo për Victoria në Wikipedia
Përcakto Victoria si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Victoria

Diferenca në kohë
from Victoria

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
Londra
4 orë
4 orë
UTC
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Victoria në hartë

10 vende në
Sejshelle

Anse Boileau Anse Royale Beau Vallon Bel Ombre Cascade De Quincey Village Misere Port Glaud Takamaka Victoria